PLNIČKA NA HASICÍ PRÁSEK, MODEL RAPID-N

• Kód 153 000

Plnicí stanice Rapid-N splňuje díky rychlosti, přesnosti, ekonomičnosti a čistotě požadavky normy EN3. Stacionární plnička slouží k plnění práškových hasicích přístrojů 1 - 12 kg. Větší hasicí přístroje se plní pomocí plnicího adaptéru (volitelné příslušenství).

Plnění se provádí přímým odsáváním ze zásobníku, velkého žoku, sudu, práškové nádoby nebo z pytlů s práškem bez potřeby dalších pracovníků přímo do nádoby na prášek. Plnění hasicího přístroje probíhá bezprašně z této nádoby na prášek přímo do hasicího přístroje. Přesné plnění je zajištěno pomocí digitální váhy.

Požadovaná hmotnost se uloží na váze a po dosažení plněného množství váha plnicí proces automaticky vypne. Výškové nastavení podle různých typů hasicích přístrojů se provádí ručně pomocí pneumatického válce.

Toto plnicí zařízení je použitelné díky své komplexnosti pro výrobce hasicích přístrojů, letištní hasiče, firemní hasiče nebo servisní provozy. Plnicí zařízení je technicky přesvědčivé a dokládá, co je při plnění práškových hasicích přístrojů možné.

TECHNICKÁ DATA

Rozměry (d x š x v ): cca 1100 x 1000 x 2300 mm

Výkon motoru: 2,2 kW

Výkon čerpadla: 25 kg/min. (podle kvality prášku)