STACIONÁRNÍ PRÁŠKOVÁ PLNIČKA AMK-500 TRIO

• Kód 165 000

Plnička hasicích přístrojů AMK-500 TRIO řízená SPS EMDE – Dopravníkový systém podporuje způsob práce plnicí techniky spolehlivě a přesně.

Plně automatická plnička AMK-500 TRIO - dopravníkový systém a řízení SPS značky Siemens se softwarem EMDE garantují vysokou provozní spolehlivost při plnění práškových hasicích přístrojů.

Díky kompaktní konstrukci AMK-500 TRIO je pouze minimální prostorová náročnost ve výrobní hale. Pracovní stanice pro plnění, další zpracování a kompletaci hasicího přístroje jsou přizpůsobeny výrobnímu procesu pro zajištění jakostního standardu a výrobního výkonu. Všechny součásti jsou vyrobeny podle směrnice pro stroje a zařízení a vynikají bezpečnostním standardem, který překonává požadavky normy.

Obsluha stroje AMK-500 TRIO se provádí pomocí nabídky, kompaktně a přehledně pomocí dotykové obrazovky Siemens.

• Absolutně bezprašné plnění
  • Modulární konstrukce umožňuje variabilní rozšíření dle přání zákazníka
  • Řízení celého procesu je zajištěno senzory
  • Pomocí přídavného adaptéru je možné plnění prášku do velkých zařízení vedle stroje
  • Tři od sebe oddělené, nezávisle pracující plnicí stanice
  • Plynulé výškové nastavení plnicí hlavy podle typu hasicího přístroje se změnou pomocí motoricky poháněného šroubu
  • Tři integrované filtrační nádržky s automatickým čištěním filtru
  • Tři univerzální plnicí hlavy vhodné ke všem hrdlům hasicích přístrojů
  • Automatické dávkování 1 – 12 kg se současným kontrolním vážením
  • Plnění a kompletace třemi pracovníky
  • Plnicí výkon prášku: cca 1500 ks za 1 den při 8 hodinách v závislosti na vlastnostech prášku*

* Teoretická číselná hodnota pro plnění prášku bez časů pro pojezdy a manipulaci

Výhody na první pohled:

• Vlastní výzkum a vývoj
  • Zakázková výroba s ohledem na požadavky zákazníka
  • Nejnovější technologie
  • Nejrozsáhlejší a optimální servisní výkon
  • Nejlepší poměr cena / výkon

Cesta k ekonomičnosti a přesnosti vede přes plničku EMDE-AMK-500 TRIO řízenou SPS.

Technické parametry:

Rozměry (d x š x v): cca 2000 x 2200 x 4000 mm

Konstrukce: hliník

Pohon: střídavý proud 400 V, 50 Hz, 32 A

Tlakový vzduch: 8 - 10 barů, 1000 - 1500 l/min

Řízení SPS: Siemens

Filtrační systém: Samočistící, bezúdržbový

Vývěvy: s rotačním šoupátkem chlazené vzduchem, 63 m3/h

Váha: 3 x 60 kg, rozlišení 10 g

Barva: Modrý tepaný smalt nebo podle přání zákazníka

Detail ico image