Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Vnitřní čisticí zařízení IRM-1100-A

  • Kód 705 000

Vnitřní čisticí zařízení řízené programovatelnou řídicí jednotkou IRM-1100-A slouží k čištění vnitřních stěn potápěcích a vzduchových dýchacích lahví. Vnitřní strana ocelové láhve se vyčistí pomocí speciálního kartáče od usazenin.

Otáčky frekvenčně řízeného čisticího kartáče činí cca 1450 U/min. Je zaručeno kompletní vyčištění vnitřní strany ocelové láhve od rzi a usazenin.

Pomocí různých speciálních kartáčků lze čistit veškeré průměry lahví. Pomocí zařízení lze čistit láhve o celkové délce až 800 mm a do maximálního průměru 220 mm. (Jiné velikosti a průměry na objednávku.)

Plynulá regulace umožňuje obsluze snadno měnit potápěcí láhve, láhve pro dýchací nebo hasicí přístroje s malým kónickým, velkým kónickým nebo válcovým závitem.

Zařízení disponuje veškerými bezpečnostně technickými prvky, jako je blokování dveří, tlačítko nouzového vypnutí, automatický omezovací vypínač apod. Části zařízení jsou vyrobeny z hliníku nebo materiálů VA, které zaručují dlouhou životnost všech částí.

TECHNICKÁ DATA

Rozměry (d x š x v): cca 1100 x 600 x 2500 mm

Pohon: 230 / 400 V, 1,5 kW, 1480 U/min

Hmotnost: cca 200 kg

Čisticí kartáč: ušlechtilá ocel

Upínací kleština: pneumatická

Čas čištění: < 60 sekund

Barva: modrý tepaný smalt

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím