Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Zařízení pro zašroubování a vyšroubování ventilů model - EA 150 PROTECT

  • Kód 605 000

Zařízení pro zašroubování a vyšroubování ventilů, model - EA 150 PROTECT zašroubovává nebo vyšroubovává ventily tlakových lahví na plyn až do objemu 80 litrů.

Je vybaven regulátorem točivého momentu (0 - 925 Nm) a regulátorem rychlosti otáčení (0 - 30 U/min). Vypínání je zajištěno přes regulaci točivého momentu. Stroj je vybaven ochrannými posuvnými dveřmi a ochrannou stěnou na zadní straně z děrované mřížky.

Stroj je vybaven pneumatickou upínací kleštinou. Upínací síla kleštiny je variabilně nastavitelná a proto je vhodná pro různé materiály lahví. Upínací čelisti jsou vyrobeny z měkkého dřeva. Tím je zajištěno, že nedojde k poškození laku lahví. Výškově nastavitelná pracovní plocha zajišťuje příjemnou pracovní výšku i u menších lahví. Pracovní plocha je potažena gumovou deskou, aby nedocházelo k poškození laku na dně láhve. Robustní konstrukce z ocelových nosníků zajišťuje optimální rozložení sil vznikajících při šroubování a při upínání. Pomocí plně pozinkovaného šroubovacího zvonu lze šroubovat všechny ventily, kterou jsou na trhu dostupné.

Stroj se ovládá pohodlně pomocí nožního pedálu.

Volitelné příslušenství za příplatek:

  • bezpečnostní posuvné dveře s pneumatickým blokováním
  • dvouruční obsluha upínací kleštiny

TECHNICKÁ DATA

Konstrukce: Ocelová konstrukce

Elektrické zapojení: 230 / 400 V, 50 Hz, 16 A

Přípojka tlakového vzduchu: 5 barů

Motor s převodovkou: 3 kW

Hmotnost: cca 390 kg

Max. točivý moment: 925 Nm

Rozměry (d x š x v): cca 1700 x 750 x 3100 mm

Max. výška: cca 3800 mm

Barva: Modrý nebo šedostříbrný tepaný smalt

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím