Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Revize detektorů kouře a CO

V naší nabídce můžete nalézt různé druhy hlásičů kouře nebo CO2. Dále máme nabídku rozšířenou také o plynové hlásiče.

Od roku 2008 začala platit nová požární vyhláška, která ukládá majitelům nových domů a nově zrekonstruovaných obydlí povinnost pořídit si hasicí přístroj a hlásič kouře. Každý stavebník musí předložit kromě projektové dokumentace také požární zprávu, kterou vypracovávají specialisté. Investovat peníze do protipožárního vybavení se mnohonásobně vyplatí vzhledem k tomu, jaké škody na majetku a zdraví dokáže způsobit včas neuhašený požár. Naše byty, domy a kanceláře jsou přeplněny snadno hořlavými materiály, což napomáhá k rychlému šíření ohně. Použitím hasicího přístroje, dokážeme tomu nejhoršímu mnohdy často zabránit. 

Hlásič kouře

Hlásič kouře je díky své okamžité signalizaci neocenitelným strážcem vašeho bezpečí. Hlásič kouře je enormně citlivý na změnu ovzduší a bez váhání spouští alarm. Spolehlivě se stará o váš klid zejména v situacích, kdy byste sami varovné signály mohli přehlédnout nebo ve chvílích, kdy se v daných prostorech nevyskytujete.

Hlásič CO2

Autonomní detektor oxidu uhelnatého je kompaktní přístroj s vestavěnou sirénou. Detekuje neviditelný plyn bez zápachu, který člověk jinak nerozpozná.

Hlásič plynu

Kompaktní přístroj s vestavěnou sirénou, který detekuje přítomnost LPG (propan-butan), svítiplynu a zemního plynu

Další hlásiče a detektory naleznete zde.

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím