Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Revize klapek a ucpávek

Protipožární ucpávky,klapky nebo nátěry můžeme najít v každé budově. Jsou součástí požárně bezpečnostního zařízení stavby. . Dle platné legislativy České Republiky musejí majitelé objektů ve kterých se tyto úcpávky,klapky nebo nátěry nacházejí provádět nejméně jedenkrát ročně kontrolu. Díky použití tohoto požárně bezpečnostního zařízení stavby dochází v místě jejich instalace k zamazaní šíření ohně a kouře.

Protipožární klapka je požární uzávěr vzduchotechnického potrubí vyrobený tak, aby na základě impulzu (např. mechanického, teplotního, elektrického) list klapky uzavřel potrubí a zamezil šíření plamenů, tepla a dýmu. Je vyrobena z nehořlavého materiálu a zabezpečuje požární odolnost. Požární ucpávky zamezují šíření ohně i kouře a omezují tak možné vzniklé škody při případném požáru na minimum. Ucpávky vyplňují především kabelové, stropní a jiné prostupy a spáry v objektech.

Protipožární nátěry:

Protipožární nátěry jsou dnes nezbytnou ochranou pro každého vlastníka jakékoliv nemovitosti. Kvalitní požárně-bezpečnostní opatření mohou zmírňovat následky škod způsobených ohněm. Tyto protipožární nátěry slouží ke zvýšení požární odolnosti dřevěných a kovových konstrukcí.

Naši revizní technici jsou odborně proškoleni a vlastní příslušná oprávnění k provádění těchto kontrol.link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím