Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Revize protipožárních dveří

Revize protipožárních dveří

Dle platné legislativy České republiky musí majitelé objektů provádět kontrolu provozuschopnosti požárně bezpečnostního zařízení nejméně jednou ročně. K provádění těchto kontrol jsou naši revizní technici proškoleni a vlastní příslušná oprávnění k provádění. Protipožární dveře jsou důležitým aspektem požárně bezpečnostního zařízení objektu, poněvadž omezují šíření požáru a zvyšují tak požární bezpečnost staveb.

Protipožární dveře

Základní funkční vlastností protipožárních dveří je schopnost zabránit po nějaký čas šíření plamenů a šíření tepelného toku. V případě požáru nám poskytnou čas potřebný k evakuaci, chrání naše zdraví a majetek.

Užití požárních dveří v budovách předepisuje projektová dokumentace-požární zpráva zpracovaná oprávněnou odbornou firmou (osobou).

Protipožárních vlastností dveří je dosaženo díky speciální konstrukci (zesílený rám dveří) a užitím speciálních materiálů (jádro dveří z protipožární dřevotřísky, zpěňovací požární páska v hraně dveří, požáru odolný zámek, zesílené závěsy). Protipožární dveře musí být osazeny do určené kovové, rámové nebo obložkové zárubně.

Protipožární dveře nabízíme v plném provedení, prosklené nebo kazetové v celé šíři námi nabízených povrchů - dýha, CPL, fólie.

Cenu dveří Vám zašleme na základě Vaší poptávky.

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím