Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Kariéra

Hledáte nové zaměstnání? Rádi byste pracovali ve stabilní, mezinárodní společnosti, která působí v Evropě více než 25 let? Tak možná hledáme právě Vás!

Vyberte si z nabídky aktuálních volných pracovních pozic.

TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA

Vytvořeno 17. 9. 2020

Pracovní náplň:

  • Každodenní telefonní komunikace se zákazniky v oboru, domlouvání konkrétních zakázek
  • Plánování každodenních pracovních cest servisním technikům
  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Nabízení produktů a služeb v oboru

Požadujeme:

  • Aktivní práce s internetem, Google maps, standardními kancelářskými nástroji
  • Zkušenosti s prací v kanceláři a telefonní komunikací nutností
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Finanční prémie z prodeje
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky

Nástup dle dohody

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: sales@hasicitechnika.com

SERVISNÍ TECHNIK

Aktualizováno 17. 9. 2020

  • Pravidelné roční kontroly hasicích přístrojů a hydrantových systémů po celé ČR
  • Součástí práce je vykonávat funkci obchodního zástupce zajišťující prodej zboží a služeb, případný rozvoz zboží

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • Flexibilitu, aktivní přístup k práci, komunikativnost, obchodního ducha
  • Ochotu intenzivně pracovat na svém sebevzdělávání
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • Motivační finanční hodnocení
  • Stravenky
  • Služební mobilní telefon a automobil (i k soukromým účelům)
  • Možnost odborného vzdělávání

link-ico

E-shop