Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Videa

Shlédněte co je nové v naší nabídce. Představíme Vám naši prezentaci i výsledky, které naše produkty dosahují.

  

Navštivte naší zrekonstruovanou prodejnu v Uherském Hradišti. Rozšířili jsme sortiment o ochraní a pracovní pomůcky a oděvy. Naleznete zde kalhoty, trička, bundy, overaly, rukavice a mnohé další ochranné pomůcky jako třeba obličejové štíty, helmy nebo respirátory. Podívejte se také do katalogu OCHRANNÝCH A PRACOVNÝCH POMŮCEK A ODĚVŮ.

 

Podívejte sa na novinku v naší nabídce AUTOMATICKÝ HASICÍ SYSTÉM KitJet vhodný k hašení třídy F, a teda požárů jedlých tuků a olejů. Můžete vidět jeho snadnou instalaci a praktické využití v kuchyni. Stačí jednoduše zapnout a systém sám detekuje případné nebezpečí ohně a spouští hašení. Nezanechává žádné nečistoty, stačí pouze setřít hadříkem. Jednoduchým designem nijak nenarušuje vizuál Vaší kuchyně a stáva se jejím neocenitelným ochráncem.  

  

Představujeme nový typ hasicích přístrojů pro HAŠENÍ POŽÁRŮ LITHIOVÝCH BATERIÍ. V současné době přibývá elektromobilite na vážnosti a elektronika se stala běžnou společnicí v každodenním shonu. Pokrok sebou ale nese řadu problémů a nedostatek jejich řešení. Předběhněte proto dobu a buďte připraveni k hašení elektroniky, elektromobilů, hybridů a dalších zařízení pod elektrickým proudem. Ve videu můžete shlédnout účinnost nových hasicích přístrojů v naší nabídce. 

 

 

 

Lithiové baterie jsou dnes již součástí téměř každého moderního zařízení jako jsou mobilní telefony, tablety, notebooky, elektronické cigarety, elektrokoloběžky, elektrokola, ale i dětské hračky a mnohé další. Ale co když se při nabíjení přehřejí a dojde k jejich vzplanutí? Takový požár dosahuje velmi rychle vysokých teplot a běžným hasicí prostředkem ho jen těžko uhasíte.

MY máme pro Vás řešení! Sprej Lith Ex Červinka, který obsahuje speciálně vyvinuté hasivo určené přímo k hašení lithiových baterií.

V čem je Lith Ex Červinka jiný oproti běžně dostupným sprejům na trhu? Hasivo na vodní bázi obsahuje minerál vermikulit, který při hašení pokrývá hořící předmět jemnou mlhou. Ta vytvoří na předmětu krustu, která dusí požár a zároveň chladí předmět a zamezuje znovu vznícení požáru. Právě v tom je Lith Ex Červinka tak jedinečný. 

 

Široká nabídka žebříků, lešení, plošin, ale i dalších speciálních konstrukčních řešení v spolupráci s firmou JUST, která má více než 130 let zkušeností s výrobou z hliníku, ale i ušlechtilých kovů jako třeba nerezová ocel. Rakouská výroba a splnění norem ČSN, EN i britského standardu zaručuje kvalitní a certifikované produkty. Shlédněte video, případně vybírejte z kataloPOŽÁRNÍCH A ZÁCHRANNÝCH ŽEBŘÍKŮ, NEPOŽÁRNÍCH ŽEBŘÍKŮ, LEŠENÍ nebo katalogu SCHŮDKŮ, PŘECHODŮ A SPECIÁLNÍCH KONSTRUKCÍ

 

Nejžádanější, vysoce účinné, SYNTETICKÉ PĚNIDLO DIMILEX z naší nabídky, vytváří na hořícím povrchu stabilní přikrývku, čímž rychle přerušuje přívod kyslíku, ochlazuje povrch paliva, hasí oheň, zabraňuje uvolňování hořlavých par a brání opětovnému zapálení. Využijí ho jak hasiči, tak ropný, plynárenský nebo vojenský průmysl. Bezpečně a spolehlivě hasí i velké požáry za velmi krátkou dobu. Je biologicky rozložitelné.

 

 

 

Sledujte nás také na YouTube, kde pravidelně přidáváme nové videa.

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím