Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

O nás

Společnost Červinka-Czech Republic s.r.o. byla založena panem Jiřím Červinkou roku 1992. Od té doby si upevnila postavení na trhu a stala se jedním z významných dodavatelů protipožárního vybavení v Evropě.

Červinka-Czech Republic s.r.o. je nejen výrobcem, ale i distributorem hasicích přístrojů, hydrantového vybavení, výrobků protipožární ochrany a autodoplňků. Disponuje vlastním týmem revizních techniků, kteří provádějí širokou škálu služeb přímo u zákazníka po celé ČR, jako např. opravy a  kontroly hasicích přístrojů, hydrantových systémů, tlakové zkoušky požárních hadic a suchovodů, požární zabezpečení staveb atd.

Zároveň pro naše zákazníky poskytujeme i  odborné školení pro osoby provádějící kontroly hasicích přístrojů.  Společnost disponuje vlastní servisní dílnou, plně vybavenou moderními technologiemi k opravám a údržbám prostředků věcné ochrany (více informací o servisním oddělení zde).

Vlastní výrobní základna umožnila společnosti rozšířit své aktivity i za hranice České republiky. V současné době jsou přístroje a výrobky vyváženy do více jak 35 zemí, a to nejen v Evropě. Díky velmi silnému exportnímu podnikání, je v současnosti téměř 60% tržeb společnosti tvořeno exportem, k čemuž dopomohlo i to, že výrobky jsou certifikovány v několika zemích Evropy. Námi vyráběné a prodávané hasicí přístroje jsou certifikovány dle Evropské normy EN3 v mnoha uznávaných zkušebnách v Evropě, např. APRAGAZ (Belgie), KIWA (Nizozemí), SZU (ČR), RINA (Itálie) atd. Společnost se neustále snaží rozšiřovat nabízený  sortiment výrobků a služeb. Nově společnost dokončila certifikaci výrobků pro Švýcarský trh (VKF).

Mimo obchodní aktivity se společnost zaměřuje i na marketingovou podporu své činnosti skrze pravidelnou účast na mezinárodních výstavách nebo sponzoring kulturních akcí v blízkosti působení společnosti (více informací ve fotogalerii).

Společnost má zavedený systém kvality managementu v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001Vlastní osvědčení o posouzení provozu podle normy ISO11602-2, pro provádění prohlídky, údržby a periodické zkoušky hasicích přístrojů. Je zapojena do systému sdružení plnění EKO-KOM.  

Přijďte nás navštívit do prodejny v Uherském Hradišti, která je otevřená každý pracovní den od  7:30 do 15:00.  

 

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím